Opole, Opolskie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Kierownik Agencji Pracy Tymczasowej

Opole

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Nowo powsta³a Agencja Pracy Tymczasowej z siedziba w Opolu poszukuje osoby na stanowisko: Kierownik Agencji Pracy Tymczasowej
Zadania na stanowisku:
-realizacja polityki personalnej Agencji;
-pozyskiwanie nowych klientów na terenie Polski;
-prowadzenie procesów rekrutacji pracowników tymczasowych; sporz±dzanie wymaganych raportów i sprawozdañ;
-nadzór nad prawid³owym przebiegiem pracy przy projektach firmy
-reprezentowanie firmy wobec Pracodawcy-U¿ytkownika i pracowników,

Od kandydatów oczekujemy:
-wykszta³cenie wy¿sze (preferowane zarz±dzanie zasobami ludzkimi, prawo, ekonomia);
-minimum 2-letnie do¶wiadczenie na podobnym stanowisku;
-znajomo¶æ prawa pracy, ubezpieczeñ spo³ecznych i ustawy o zatrudnianiu pracowników tymczasowych;
-znajomo¶æ przepisów dotycz±cych zatrudniania cudzoziemców;
-du¿a samodzielno¶æ w dzia³aniu;
-silna orientacja na wyniki, otwarto¶æ na nowe do¶wiadczenia, kreatywno¶æ i -dobra organizacja pracy;
-znajomo¶æ jêzyka angielskiego na poziomie umo¿liwiaj±cym swobodn± komunikacjê;
-bardzo dobra znajomo¶æ pakietu MS Office;
-prawa jazdy kat. B
-du¿ej energii i zapa³u do pracy.

Wybranym kandydatom oferujemy:
-zatrudnienie w pe³nym wymiarze czasu pracy- stawiamy na d³ugoterminow± wspó³pracê
-atrakcyjne wynagrodzenie
-wsparcie w procesie adaptacji zawodowej
-ciekaw±, pe³n± wyzwañ pracê w dynamicznie rozwijaj±cej siê firmie
-mo¿liwo¶æ zdobycia do¶wiadczenia zawodowego
-niezbêdne narzêdzia pracy (komputer, telefon)
-mo¿liwo¶æ samodzielnego prowadzenia ró¿norodnych projektów i wykorzystania w³asnych pomys³ów,

Og³oszenie dodane: Poniedzialek, 16 Styczen, 2017  11:40

Identyfikator: 602802

Wy¶wietleñ: 2780

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. KIEROWNIK SPRZEDA¯Y
  2. kierownik zespo³u
  3. Kierownik Sklepu
  4. Kierownik Dzia³u Produkty ¦wie¿e
  5. Kierownik Budowy