Opole, Opolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Lider grupy - Spawalnia

Opole

Dla naszego międzynarodowego Klienta firmy Polaris - światowego lidera w produkcji quadów, motocykli i skuterów śnieżnych, do nowo powstającego zakładu produkcyjnego w Opolu, poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Lider grupy &#8211; Spawalnia

Zakres obowiązków:
 utrzymywanie w powierzonym obszarze wszelkich standardów i procedur w zakresie bezpieczeństwa, jakości, zarządzania ludźmi, utrzymywania porządku oraz tajemnicy służbowej
 umiejętność pracy zespołowej i pozytywne nastawienie do współpracowników
 rozwój, szkolenie oraz motywowanie podległego zespołu w celu osiągania najwyższej wydajności
 zapewnienie produktu najwyższej jakości poprzez zachowanie wszelkich standardów jakościowych oraz podejmowanie akcji korygujących, jeśli będzie to konieczne
 znajomość oraz egzekwowanie w powierzonym obszarze polityk, procedur oraz systemów firmowych
 odpowiedzialność za rzetelne wypełnianie niezbędnej dokumentacji produkcyjnej

Oczekiwania:
 wykształcenie techniczne
 umiejętność pracy w zespole, doskonałe umiejętności interpersonalne i organizacyjne
 wysoka samodzielność i umiejętności liderskie
 co najmniej roczne doświadczenie w zarządzaniu grupą pracowników w obszarze produkcji
 uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych
 umiejętność spawania
 umiejętność czytania i rozumienia instrukcji oraz raportów produkcyjnych
 wysoka dyspozycyjność
 mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferta:
 praca w stabilnym, międzynarodowym środowisku
 zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio w firmie Polaris
 pakiet benefitów

ZAINTERESOWANE OSOBY PROSIMY BY APLIKOWAĆ POPRZEZ STRONĘ (jest to jedyna droga poprawnej aplikacji):

aplikujdopolaris.com

Pod podanym adresem znajduje się test kwalifikacyjny, któremu należy poświęcić około pół godziny. Do testu można podejść tylko raz zatem prosimy o uwagę i szczerość w jego wypełnianiu.
Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 15 Lipiec, 2014  13:14

Identyfikator: 514043

Wyświetleń: 2255