Opole, Opolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Operator wózka widłowego / Magazynier

Opole

Dla naszego międzynarodowego Klienta firmy Polaris - światowego lidera w produkcji quadów, motocykli i skuterów śnieżnych, do nowo powstającego zakładu produkcyjnego w Opolu, poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

magazynier/operator wózka widłowego

Zakres obowiązków:

załadunek i rozładunek transportów (ciężarówki, vany)
przygotowywanie wysyłek z zachowaniem przepisów bezpieczeństwa
dokładne rejestrowanie otrzymania/przenoszenia zapasów magazynowych w odpowiednie miejsce przeznaczenia na składzie lub na linii produkcyjnej
transport maszyn z fabryki do magazynu i odwrotnie
dobieranie poprawnych numerów modeli oraz numerów VIN z magazynu/składu lub linii produkcyjnej do wypełniania zamówień i transferów
załadunki przy użyciu rożnych typów podnośników, w tym załadunki taboru kolejowego
raportowanie niezgodności do lidera grupy

Oczekiwania:

wykształcenie średnie
doświadczenie na podobnym stanowisku
uprawnienia na wózek widłowy
umiejętność obsługi różnych urządzeń takich jak: elektryczny wózek widłowy, spalinowy wózek widłowy, ciągnik (New Holland)
umiejętność czytania i rozumienia dokumentów wysyłkowych, procesów, procedur i raportów
podstawowa znajomość obsługi komputera
umiejętność pracy w zespole
uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych
dyspozycyjność

Oferta:

praca w stabilnym, międzynarodowym środowisku
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u klienta
pakiet benefitów

ZAINTERESOWANE OSOBY PROSIMY BY APLIKOWAĆ POPRZEZ STRONĘ (jest to jedyna droga poprawnej aplikacji):

aplikujdopolaris.com

Pod podanym adresem znajduje się test kwalifikacyjny, któremu należy poświęcić około pół godziny. Do testu można podejść tylko raz zatem prosimy o uwagę i szczerość w jego wypełnianiu.
Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Piatek, 04 Lipiec, 2014  15:27

Identyfikator: 512713

Wyświetleń: 2227