Opole, Opolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

KIEROWNIK DZIAŁU FINANSOWO-KSIĘGOWEGO

OPOLE

PERSONNEL COLLEGE - jesteśmy polską firmą konsultingu personalnego, która od piętnastu lat, na terenie
całego kraju, z sukcesem rekrutuje i szkoli utalentowanych pracowników dla Klientów z różnych branż i doradza w kluczowych obszarach HR.

Dla naszego Klienta, wiodącego poddostawcy części dla przemysłu samochodowego na świecie
poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: OPOLE
Nr ref.: FKS/0610OP/

Obowiązki:
&#8226; Prowadzenie ksiąg rachunkowych;
&#8226; Sporządzanie sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych oraz sprawozdań statystycznych;
&#8226; Odpowiedzialność za zagadnienia podatkowe;
&#8226; Przygotowanie do audytów i kontroli w firmie;
&#8226; Bieżące księgowanie;
&#8226; Nadzór nad pracą członków zespołu księgowego.

Wymagania:
&#8226; Wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu finansów, rachunkowości, ekonomii
&#8226; Min. 2-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku samodzielnego księgowego z pełną
odpowiedzialnością;
&#8226; Praktyczna znajomość aktualnych przepisów podatkowych i rachunkowych;
&#8226; Znajomość zasad rachunkowości polskiej, standardów rachunkowości międzynarodowej;
&#8226; Znajomość języka angielskiego;
&#8226; Znajomość programów klasy ERP typu QAD, SAP ;

Oferujemy:
&#8226; Pracę na pełen etat w firmie o ugruntowanej pozycji an rynku;
&#8226; Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
&#8226; Atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres praca.biuro3@perscoll.com.pl/
Z podaniem w temacie nr ref.: FKS/0610OP/

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 22 Czerwiec, 2010  09:23

Identyfikator: 192784

Wyświetleń: 3782