Opole, Opolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Koordynator ds. Księgowości

Opole

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

PKF Centrum Rachunkowości Sp. z o.o.
PKF Centrum Rachunkowości Sp. z o.o. jest profesjonalnym dostawcą usług księgowych
oraz kadrowo-płacowych obsługującym Klientów polskich oraz międzynarodowych.
Miejsce pracy: Opole
Opis stanowiska:
Zakres obowiązków, m.in:
&#8226; nadzór merytoryczny i organizacyjny nad prowadzonymi projektami;
&#8226; sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT, ORD-u, IFT, PIT) oraz ZUS, sprawozdawczości GUS i NBP, raportów i innych informacji finansowych dla klienta;
&#8226; sporządzenie sprawozdań finansowych;
&#8226; bieżący kontakt z klientem w zakresie prowadzonych projektów;
&#8226; kontakt z urzędami skarbowymi, audytorami i innymi instytucjami publicznymi w zakresie prowadzonych projektów.
Wymagania:
&#8226; kilkuletnie doświadczenie zawodowe na samodzielnym stanowisku w dziale księgowości;
&#8226; licencja Ministra Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych;
&#8226; wyższe wykształcenie (tytuł magistra lub licencjat/studia podyplomowe), preferowane kierunki: rachunkowość, finanse lub bankowość, podatki;
&#8226; bardzo dobra znajomość i stosowanie w praktyce obowiązujących przepisów prawnych w zakresie rachunkowości, podatków i ZUS;
&#8226; bardzo dobra/dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
&#8226; dobre umiejętności komunikacyjne i organizacyjne;
&#8226; umiejętność biegłej obsługi programów finansowo-księgowych, w szczególności Symfonii
&#8226; doświadczenie i umiejętności w zarządzaniu pracą zespołu.
Oferujemy:
&#8226; stabilne zatrudnienie;
&#8226; możliwość rozwoju zawodowego;
&#8226; szkolenia.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 04 Styczen, 2012  09:51

Identyfikator: 365775

Wyświetleń: 4677