Opole, Opolskie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Konserwator - Opole

Opole

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Clar System S.A. (clarsystem.pl/) - firma wchodz±ca w sk³ad koncernu AB Facility, dzia³aj±cego w Europie ¦rodkowej - w zwi±zku z dynamicznym rozwojem &#8211; poszukuje kandydatów na stanowisko:

KONSERWATOR
Miejsce pracy: Opole

Opis stanowiska:
 Wykonywanie drobnych prac hydraulicznych
 Wykonywanie drobnych prac elektrycznych
 Wykonywanie drobnych napraw
 Wykonywanie drobnych prac porz±dkowych

Wymagania:.
 Zdolno¶ci manualno - techniczne
 Uprawnienia SEP do 1kV
 Dyspozycyjno¶æ

Oferujemy:
 Niezbêdne narzêdzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesy³anie aplikacji na adres e-mail:
rekrutacja-wroclaw@clarsystem.pl/
Lub telefonicznie 660-567-125

Do przesy³anej oferty prosimy do³±czyæ nastêpuj±c± klauzulê: &#8222;Wyra¿am zgodê na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celu realizacji obecnego i przysz³ych procesów rekrutacji oraz na potrzeby po¶rednictwa pracy (zgodnie z ustaw± z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. 97.133.883)&#8221;.

Og³oszenie dodane: Piatek, 10 Pazdziernik, 2014  13:52

Identyfikator: 525109

Wy¶wietleñ: 3261

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Konserwator - pracownik gospodarczy
  2. Konserwator-kierowca.
  3. KONSERWATOR BUDYNKÓW, ZLOTA RACZKA, OLSZTYN
  4. Konserwator urz. d¼wigowych, elektryk, elektronik
  5. Opole malinka wynajmê mieszkanie