Opole, Opolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Operato maszyn

Chrzanów

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Operator maszyn produkcyjnych
(oferta dedykowana dla osób z orzeczoną niepełnosprawnością)

Zakres obowiązków:
Wykonywanie prac manualnych przy linii produkcyjnej
Obsługa maszyn
Kontrola jakościowa produktów

Wymagania:
Posiadanie aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności
Dyspozycyjność
Zdolności manualne

Oferujemy:
Pracę w systemie zmianowym
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
Premie jakościowe oraz dodatki do wynagrodzenia
Dopasowanie stanowiska pracy do predyspozycji kandydatek/kandydatów
Pracę dla kobiet i mężczyzn, szkolenia stanowiskowe
Dofinansowanie do przewozu pracowniczego
Możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Zakład pracy znajduję się w Chrzanowie Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich aplikacji na podany adres e-mailowy.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 25 Styczen, 2016  12:53

Identyfikator: 573316

Wyświetleń: 4023