Opole, Opolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik Ochrony - Opole Ul. WrocŁawska

Opole

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Konsorcjum Clar System S.A., w którego skład wchodzi Clar System S.A. i Solcom Bayard Sp. z o.o. istnieje na rynku od 1999 r., zatrudnia prawie 2500 pracowników i cieszy się zaufaniem ponad 200 stałych Klientów.

Obecnie przygotowaliśmy propozycję zatrudnienia na stanowisko:

PRACOWNIK OCHRONY
Miejsce pracy: OPOLE UL. WROCŁAWSKA

Opis Stanowiska:
 praca na obiekcje handlowym, ochrona małego sklepu,

Wymagania:
 niekaralność
 mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności (umiarkowany lub zanaczy)
 sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań i obowiązków

Oferujemy:
 umowę o prace lub umowa zlecenie
 stabilne zatrudnienie

Prosimy o kontakt telefoniczny przed przyjściem do biura:
Tel:, 660-567-125,

Ogłoszenie dodane: Piatek, 24 Pazdziernik, 2014  09:29

Identyfikator: 526728

Wyświetleń: 2168