Opole, Opolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Spawacz Mig/mag

Opole

HUMAN & HUNTER Doradztwo Personalne (wpis do rej. nr 6664), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.
Aktualnie dla naszego Klienta, Zakładu Produkcyjnego w Opolu, poszukujemy osób na stanowisko:
Spawacz MIG / MAG
Miejsce pracy : Opole

Zadania:
&#8226; Spawanie metodą MIG / MAG
&#8226; Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
&#8226; Realizacja powierzonych zadań według wyznaczonych standardów i terminów

Wymagania:
&#8226; Uprawnienia spawalnicze
&#8226; Umiejętność spawania w metodzie MIG/MAG
&#8226; Odpowiedzialność
&#8226; Motywacja do podjęcia pracy

Nasz klient oferuje:
&#8226; Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
&#8226; Pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie CV na adres mailowy w tytule wiadomości podając numer referencyjny S/MM/O

Ogłoszenie dodane: Piatek, 02 Styczen, 2015  13:09

Identyfikator: 534052

Wyświetleń: 4350