Opole, Opolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Poszukiwany Trener: Kurs dla dyrektorów i nauczycieli

Opole

Orbe Business Rekrutacja i Szkolenia to prężnie działająca firma oferująca profesjonalne rozwiązania w obszarze Human Resources. Zajmujemy się organizacją szkoleń na terenie województw: małopolskiego, śląskiego, świętokrzyskiego, mazowieckiego, łódzkiego, opolskiego i podkarpackiego. W związku z dynamicznym rozwojem Firmy nawiążemy współpracę z trenerami, wykładowcami i instruktorami zainteresowanymi prowadzeniem zajęć z zakresu szkoleń zawodowych i innych.
Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:
WYKŁADOWCA/ TRENER: KURS DLA DYREKTORÓW/NAUCZYCIELI (Przygotowanie nauczyciela do funkcjonowania w szkole XXI w.)
Obowiązki:

&#8226; przygotowanie autorskich materiałów szkoleniowych,
&#8226; opracowanie programu szkolenia i prezentacji,
&#8226; prowadzenie wykładów z zakresu szkoleń otwartych/ zamkniętych,
&#8226; udział w wybranych projektach doradczych.

Wymagania:

&#8226; wykształcenie wyższe magisterskie pedagogiczne/ wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym,
&#8226; kwalifikacje zawodowe &#8211; stopień awansu nauczyciela dyplomowanego,
&#8226; doświadczenie w pracy trenera/ wykładowcy z w/w zakresu (min. 2 przeprowadzone kursy dla dorosłych - wymagane referencje),
&#8226; wysokie umiejętności interpersonalne,
&#8226; umiejętność organizacji pracy,
&#8226; dyspozycyjność,
&#8226; mobilność.

Oferujemy:

&#8226; atrakcyjne finansowo warunki współpracy ustalane indywidualnie.
&#8226; umowę stałą lub okresową,
&#8226; atrakcyjny pakiet socjalny,
&#8226; możliwość rozwoju zawodowego i prowadzenia różnych szkoleń,

Osoby zainteresowane nawiązaniem współpracy prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

Proszę o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).

orbe.pl/

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 28 Sierpien, 2014  09:33

Identyfikator: 519373

Wyświetleń: 3476