Opole, Opolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pełnomocnik Handlowy

Opole

Podejmiemy współpracę z osobami zainteresowanymi pracą na stanowisku Pełnomocnik Handlowy, praca na terenie Opola i okolic.

Oferujemy:

- szkolenia i wdrożenie
- narzędzia i materiały do pracy
- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, lub własna - działalność gospodarczą
- podstawa oraz atrakcyjny system prowizyjny
- stałą pracę

Obowiązki:

- aktywna sprzedaż
- pozyskiwanie nowych klientów indywidualnych i biznesowych
- kontakt z klientem i podtrzymywanie pozytywnych relacji

Wymagania:

- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- wykształcenie min. średnie (maturalne)
- zaangażowanie i samodzielność
- łatwość nawiązywania kontaktów
- mile widziane prawo jazdy kat. B

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie cv (wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji). Mile widziane aplikacje ze zdjęciem.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 18 Czerwiec, 2015  10:58

Identyfikator: 552434

Wyświetleń: 3305