Opole, Opolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Praca - Doradca Klienta dla eobuwie.pl

Opole

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Szukasz fajnej pracy w Opolu? Mamy coś dla Ciebie !
Poszukujemy Doradcy Klienta dla eobuwie.pl na wyspie w CH Karolinka!

Obowiązki:
Obsługa klienta i doradztwo w wyborze produktów
Pomoc w obsłudze urządzeń elektronicznych (tabletów) przeznaczonych dla Klientów

Oczekujemy:
Masz w sobie mnóstwo energii i pozytywne nastawienie
Lubisz pracę w zespole, jesteś otwarty/a i szybko nawiązujesz kontakt z ludźmi
Cenisz sobie wyzwania i angażujesz się w wykonywaną pracę
Masz wykształcenie minimum średnie
Posiadasz doświadczenie w obsłudze Klienta oraz znasz język obcy będzie to dla nas dodatkowy atut!

Oferujemy:
Umowę o pracę na dogodny dla Ciebie wymiar etatu: 1/1, 1/2, 3/4
Wynagrodzenie składające się z podstawy (2800 brutto) oraz 2 systemów premiowych.
Możliwość rozwoju swoich umiejętności i awansu
Zniżki na zakup produktów firmowych
Benefity pozapłacowe: karta Multisport oraz prywatna opieka medyczna
Zatrudnienie w firmie będącej liderem polskiego rynku e-commerce w kategorii obuwie!

Osoby zainteresowane prosimy aplikować poprzez stronę:

Ogłoszenie dodane: Sroda, 24 Pazdziernik, 2018  16:04

Identyfikator: 643970

Wyświetleń: 1311