Opole, Opolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. sprzedaży D2D

Opole

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Zatrudnimy 2 sumienne i ambitne osoby!!!
Na stanowisko Specjalisty ds. sprzedaży d2d.

Przeszkolimy od podstaw pod opieką kierownika grupy sprzedaży!!

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej oraz znajomość technik sprzedaży oraz prowadzenia rozmów handlowych
- dodatkowym atutem będzie Twoje doświadczenie w branży telekomunikacyjnej
- komunikatywność i umiejętność budowania relacji z klientami
- otwartość, wysoka kultura osobista
- prawo jazdy kat B
- dodatkowym atutem będzie posiadanie własnego samochodu

Opis stanowiska:
- realizacja zadań i planu sprzedaży
- dobór usług indywidualnie dla każdego klienta w jego miejscu zamieszkania (sprzedaż bezpośrednia)
- analiza i orientacja w lokalnym rynku telekomunikacyjnym

Oferujemy:
- elastyczne godziny pracy
- zatrudnienie w stabilnej firmie, będącej liderem cyfrowych usług multimedialnych
- atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa + premia)

Prosimy o wysyłanie CV zawierające klauzulę o ochronie danych osobowych.

Ogłoszenie dodane: Sobota, 08 Sierpien, 2015  22:07

Identyfikator: 557883

Wyświetleń: 2379