Opole, Opolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Blacharz (Belgia)

Pl. Wolności 4 Opole

Obowiązki:
naprawa uszkodzonej karoserii aut (praca z ramą blacharską)
montaż i demontaż poszczególnych elementów karoserii pojazdów
szpachlowanie, szlifowanie i wygładzanie powierzchni nadwozia
spawanie metodą Mig/Mag lub szczepianie, zgrzewanie
przygotowywanie powierzchni do lakierowania

Wymagania:
min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
komunikatywna znajomość j. angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego &#8211; WARUNEK KONIECZNY
doświadczenie w szpachlowaniu, szlifowaniu i wygładzaniu dużych powierzchni
umiejętność pracy na ramach blacharskich

Oferujemy:
atrakcyjne wynagrodzenie: 14-15&#8364; brutto/h
legalne zatrudnienie na warunkach belgijskich
dodatek wakacyjny (15.38% rocznych zarobków brutto)
premię roczną (8,15% rocznych zarobków brutto)
dodatek rodzinny
pozostałe premie i bonusy zgodnie z przepisami obowiązującymi w Belgii
załatwienie wszystkich formalności związanych z zatrudnieniem w Belgii
stałą opiekę polskojęzycznych koordynatorów
zwrot kosztów przejazdu do Belgii do kwoty 125&#8364;
zakwaterowanie: płatne 65&#8364;/tydzień
pracę na dłuższy okres czasu
ubranie robocze

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV, referencji oraz wszelkich dokumentów potwierdzających posiadane doświadczenie i uprawnienia na adres e-mail: poland@maintec.net
Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmy z Grupy Humares. Przesłanie aplikacji jest równoznaczne z udzieleniem zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1996 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. z 2016., poz. 922).

Ogłoszenie dodane: Sroda, 15 Marzec, 2017  10:13

Identyfikator: 607447

Wyświetleń: 1068