Opole, Opolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Dysponent (K/M)

Agencja Pracy Diwa Personalservice Sp. z o.o. (nr cert. 6760) poszukuje kandydatów do pracy w Niemczech na stanowisko dysponenta.

Główne zadania:
- sprzedaż wszystkich nowoczesnych usług personalnych
- rekrutacja pracowników
- kierowanie i zarządzenie pracownikami
- opracowywanie koncepcji oraz ofert dla klientów

Oczekujemy:
- biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
- doświadczenie w rekrutacji pracowników/HR
- umiejętność współpracy oraz negocjacji z klientami
- doświadczenie w zarządzaniu kadrami
- biegła obsługa MS-Office
- zaangażowanie oraz kreatywność w podejściu do klienta, współpracowników oraz wyznaczonych celów

Oferujemy:
- niemiecką umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość realizacji swoich pomysłów oraz koncepcji
- szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne
- możliwości rozwoju zawodowego

Tel. 668 831 028, (77) 454 85 66, hutsch@diwa-personalservice.pl/

Ogłoszenie dodane: Sroda, 24 Sierpien, 2016  13:17

Identyfikator: 591366

Wyświetleń: 2055