Opole, Opolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Mistrz pojazdow samochodowych Niemcy

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Obecnie dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:
MECHANIK POJAZDOW SAMOCHODOWYCH

Zadania:
&#8226; Przeprowadzanie prac serwisowych, konserwacyjnych i naprawczych
&#8226; Diagnostyka systemów elektronicznych
&#8226; Montaż części

Wymagania:
&#8226; Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
&#8226; Udokumentowane doświadczenie w pracy na w/w stanowisku min. 2 lata
&#8226; Wykształcenie zawodowe kierunkowe
&#8226; Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

Oferujemy:
&#8226; Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach
&#8226; Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę
&#8226; Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
&#8226; Atrakcyjne wynagrodzenie
&#8226; Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności

CV prosimy kierowac na adres:
E-mail: personal@gsgd-ostbayern.de
tel: +49 15776929701
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.
W CV prosimy umieścić klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GSGD al. 29 listopada 153/4, 31-406 Kraków dla potrzeb niezbędnych do realizacji procedury tej i przyszłych rekrutacji - zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje mi prawo wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia."

Strona internetowa: gsgd-ostbayern.de

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 13 Pazdziernik, 2016  09:48

Identyfikator: 595650

Wyświetleń: 1353