Opole, Opolskie

Praca dla studentów/uczniów na okres wakacji - mile widziane grupy, pary! Niemcy

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Zakres obowiązków:

Różne stanowiska: Pakowacz ciastek, produktów drobiarskich lub komisjoner markowych ubrań
Kontrola jakości
Wykonywanie prac fizycznych przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

Wymagania:

Wytrzymałość fizyczna
Pełnoletność - wymóg konieczny
Umiejętność pracy w zespole
Podstawowa znajomość języka niemieckiego mile widziana, ale niewymagana
Mile widziany własny samochód

Oferujemy:

Wynagrodzenie w wysokości 11-12 &#8364; brutto/h oraz dodatki i premie
Umowę o pracę na warunkach niemieckich
Studenci oraz uczniowie są zwolnieni ze składek na ubezpieczenie społeczne - wyższe wynagrodzenie netto!
Komfortowe warunki mieszkaniowe
Wsparcie polskiego koordynatora

Osoby zainteresowane pracą proszę wysłać CV na podany niżej adres mailowy, kontakt telefoniczny bądź o SMS o treści PRACA
Telefon: 504 969 041
Mail: ml@cp-personal.com
Concept Plus Sp. Z o.o. Oddział Opole
KRAZ 11738

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 07 Kwiecien, 2022  14:39

Identyfikator: 714945

Wyświetleń: 641