Opole, Opolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik porządkowy na produkcji

Brilon, Niemcy

Szukasz pracy bez specjalistycznych wymagań w Niemczech? Mamy dla Ciebie propozycję, poszukujemy pracowników porządkowych odpowiedzialnych za utrzymanie porządku na terenie zakładu produkcyjnego.

Do Twoich obowiązków należeć będzie:
- czyszczenie różnych systemów produkcyjnych i instalacji wentylacyjnej (czyszczenie rur, odkurzanie itp.),
- mycie podłóg i podobne zadania.

Miejsce pracy zlokalizowane jest w miejscowości Brilon, około godziny jazdy samochodem z Dortmundu.

Wymagania:
Nie wymagamy doświadczenia, kwalifikacji i znajomości języka niemieckiego

UWAGA: ze względu na obecne przepisy na terenie Niemiec wszyscy pracownicy muszą być zaszczepieni, być ozdrowieńcami lub wyrażać zgodę na codzienne testowanie przed wejściem na miejsce prac. Testy są bezpłatne. W przypadku wyrażenia przez pracownika chęci zaszczepienia się oferujemy pomoc w umówieniu terminów online

Oferujemy:
- bonus 100&#8364; jeżeli rozpoczniesz pracę przed 20.12.2021 wypłacony po pierwszym przepracowanym miesiącu
- umowę o pracę zgodną z niemieckim prawem,
- stawkę podstawową 13,00 &#8364;/h brutto,
-125% stawki za każdą godzinę pracy ponad 40 h/tydz oraz pracę w soboty i na zmianach nocnych (od 22:00 do 6:00)
-150% stawki za każdą godzinę pracy w niedzielę (także przy przepracowaniu mniej niż 160 h/mies)
-200% stawki za każdą godzinę pracy w święta przypadające w tygodniu (także przy przepracowaniu mniej niż 160 h/mies)
-225% stawki za każdą godzinę pracy w: Boże Narodzenie, Wielkanoc, Nowy Rok
- bezpłatne ubranie robocze,
- możliwość zakwaterowania w mieszkaniu w pobliżu fabryki. Uwaga! Ze względu na aktualne regulacje w branży hotelarskiej na terenie Niemiec z naszego zakwaterowania mogą skorzystać wyłącznie osoby zaszczepione przeciwko COVID oraz ozdrowieńcy.

Zaufaj nam i skorzystaj z:
- zatrudnienia na podstawie
- niemieckiego prawa pracy przez niemiecką, licencjonowaną agencję, z
- którą podpiszesz jasną umowę, a w razie potrzeby uzyskasz pomoc koordynatora,
- kompleksowego pośrednictwa w kontakcie między Tobą a pracodawcą,
- 30% rabatu na usługi TimeTax dot. Niemiec, w tym:
-rozliczenie podatku dochodowego (za rok przepracowany z agencją WorkInDE/time2work),
-uzyskanie świadczenia kindergeld,
- możliwości negocjacji stawki z Pracodawcą w Twoim imieniu,
- bezpłatnego procesu rekrutacji.

https://http://time2work.pl/oferty-pracy/785-pracownik-porz-dkowy-na-produkcji/?form » całkowicie

Uwaga, w Niemczech na stawkę netto składa się wiele indywidualnych czynników, które uniemożliwiają precyzyjne podanie kwoty netto. Zakładając, że pracownik zostanie zakwalifikowany do tzw. pierwszej klasy podatkowej jego wynagrodzenie, w ramach tej oferty, może wynieść 9,20&#8364;/h netto. Precyzyjne i ostateczne określenie stawki ma miejsce w momencie podpisania umowy, a powyższa informacja zawiera wyłącznie dane szacunkowe.

Ogłoszenie dodane: Piatek, 17 Grudzien, 2021  13:28

Identyfikator: 710934

Wyświetleń: 1071