Opole, Opolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik magazynu - Niemcy

Miejsce pracy: Gangelt, Niemcy

Znasz język niemiecki i szukasz dobrej pracy na terenie Niemiec? Mamy dla Ciebie bardzo dobrą ofertę pracy z dobrą wypłatą w euro i z licznymi atrakcyjnymi bonusami! Wyjazdy już w ten czwartek. Aplikuj już teraz i nie przegap SWOJEJ SZANSY na dobrą pracę w Niemczech!

Obowiązki:
- typowe prace magazynowe
- przenoszenie produktów na magazynie
- praca na otwartym magazynie

Wymagania:
- znajomość języka niemieckiego
- dostępność już w ten czwartek
- własny transport mile widziany
- nastawienie na jakość wykonywanej pracy
- chęć i motywacja do pracy

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie w euro
- możliwość pracy w dodatkowo płatnych nadgodzinach
- liczne bonusy do wypłaty
- zakwaterowanie
- oferujemy umowę o pracę tymczasową

Prosimy wysyłać CV na adres: pracaniemcy@ottopraca.pl/

Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 29 Marzec, 2017  13:24

Identyfikator: 608562

Wyświetleń: 1168