Opole, Opolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Dyrektor oddziału szkoły

Opole

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Placówka edukacyjna szuka osób na stanowisko:

Dyrektora Oddziału Szkoły

Opis stanowiska:

&#8226; organizacja pracy Oddziału
&#8226; zarządzanie działalnością Oddziału
&#8226; nadzór nad realizacją planów sprzedażowych Oddziału
&#8226; zarządzanie zespołem pracowników, motywowanie, delegowanie zadań, rekrutacje
&#8226; podejmowanie lokalnych działań marketingowych
&#8226; sporządzanie dokumentacji związanej z działalnością Oddziału
&#8226; sporządzanie raportów, zestawień dla Zarządu
&#8226; kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:
&#8226; wykształcenie wyższe
&#8226; doświadczenie na podobnym stanowisku w branży szkół dla dorosłych- warunek konieczny
&#8226; doskonałe umiejętności menedżerskie
&#8226; nastawienie na wynik sprzedażowy
&#8226; bardzo dobre umiejętności organizacji pracy własnej oraz zespołu
&#8226; bardzo dobre umiejętności sprzedażowe
&#8226; umiejętność motywowania pracowników
&#8226; zaangażowanie w wykonywaną pracę
&#8226; dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, samodzielność

Oferujemy:
&#8226; Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
&#8226; Atrakcyjne warunki zatrudnienia

Ogłoszenie dodane: Piatek, 10 Pazdziernik, 2014  09:56

Identyfikator: 525080

Wyświetleń: 11936