Opole, Opolskie

Przedstawiciel handlowy - Zabezpieczenia ppoż.i ogniochronne

Dolnośląskie, Lubuskie, Opolskie

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Klient Jobs.pl/
JOBS PL SA dla swojego zagranicznego Klienta z siedzibą w Polsce poszukuje osób zainteresowanych pracą na terenie Dolnego Śląska (województwo lubuskie, dolnośląskie, opolskie) w branży zabezpieczeń przeciwpożarowych na stanowisku:
Nr ref.: PH/PP/JOBS.PL
Miejsce pracy: Dolny Śląsk
Zadania i obowiązki:

Aktywna i efektywna sprzedaż produktów (zabezpieczenia przeciwpożarowe, materiały ogniochronne),
Pozyskiwanie nowych klientów i projektów,
Utrzymywanie stałych kontaktów z obecnymi kontrahentami,
Realizacja planów sprzedażowych,
Reprezentowanie oferty i usług firmy,
Monitorowanie rynku oraz działań konkurencji,
Przeprowadzanie szkoleń dla firm i klientów.

Wymagania:

Min. 2-3 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku sprzedażowym w branży ppoż lub budownictwa,
Wykształcenie średnie bądź wyższe (mile widziane techniczne),
Umiejętność i doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych,
Znajomość technik sprzedaży,
Prawo jazdy kat. B,
Komunikatywność, umiejętność samodzielnego działania i wyznaczania sobie celów,
Nastawienie na osiąganie sukcesów.

Oferujemy:

Możliwość rozwoju zawodowego / awansu i podnoszenia kwalifikacji,
Atrakcyjne wynagrodzenie + prowizja,
Samochód służbowy i telefon,
Umowa o pracę,
Nienormowany czas pracy.

Forma kontaktu:
Osoby zainteresowane proszone są o przysłanie CV wraz ze zdjęciem.

Ogłoszenie dodane: Piatek, 19 Lipiec, 2013  15:04

Identyfikator: 469594

Wyświetleń: 4235