Opole, Opolskie

zmieñ miasto

Og³oszenie Nr: A163590

Osoby do rozwo¿enia pizzy- w³asnym samochodem lub skuterem firmowym (Katowice, Staromiejska 12)

Og³oszenie dodane: Czwartek, 25 Marzec, 2010  14:53
Zaktualizowane: Sroda, 02 Maj, 2018  01:51
Wygasnie: Piatek, 25 Marzec, 2011  14:53

Typ og³oszenia: Dam Prace

Pizza Dominium w Katowicach zatrudni osoby do rozwo¿enia pizzy w³asnym samochodem lub skuterem firmowym

Wymagania:
* w³asny samochód (lub na skuter firmowy)
* ksi±¿eczka sanitarno epidemiologiczna
* chêæ do pracy

Co oferujemy:
* atrakcyjne wynagrodzenie z systemem bonusów i premii
* realna mo¿liwo¶æ awansu
* stawkê godzinn± + premiê za ka¿dy wyjazd do klienta
* comiesiêczny konkurs na najlepszego pracownika z nagrod± pieniê¿n±

Zadania:
* dostarczanie produktów do klientów
* wykonywanie wszelkich prac zwi±zanych z przygotowaniem zamówieñ

Zg³oszenia proszê s³aæ na adres:
rekrutacja.poludnie@pizzadominium.pl/
w temacie: dostawca samochodowy Katowice
lub dostawca skuterowy Katowice
1523 hits