Opole, Opolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Praca dla montera turbin parowych

Poszukujemy monterów turbin parowych do pracy w Opolu &#9881;&#65039;
Stawka 40 zł/h netto, gwarantujemy stabilne warunki zatrudnienia &#11015;&#65039;&#11015;&#65039;&#11015;&#65039;
Zakres obowiązków:
&#9989; demontaż i montaż elementów turbiny parowej,
&#9989; czyszczenie elementów i przygotowanie do montażu,
&#9989; szlifowanie i wiercenie, kalibracja gwintów.
Oczekujemy:
&#9989; uprawnienia energetyczne SEP E lub D grupa II,
&#9989; pół roku doświadczenia na podobnym stanowisku.
Oferujemy:
&#9989; umowę o pracę,
&#9989; stabilne warunki zatrudnienia,
&#9989; stałe wsparcie biura.
Jesteś zainteresowany?
Zadzwoń do nas
&#128222; 734 459 322
&#128222; 734 459 193
możesz też napisać wiadomość prywatną
lub przesłać swoje CV na adres mailowy
&#128231; rekrutacja@zupnysa.pl

Ogłoszenie dodane: Piatek, 16 Grudzien, 2022  14:04

Identyfikator: 724078

Wyświetleń: 2731